Het team

 


   Mirjam Diderich, directeur.

mdiderich@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 10 16 91 93.

 

 

   Annet Korbeld, ondersteuner beleid.

akorbeld@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 19 00 26 88.

 

 

   Leonie Smit-Jansen, medewerker PR en Communicatie.

lsmit@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 10 34 56 28

 

 

   Petra Dunsbergen, ondersteuner financiën.

pdunsbergen@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

   Gerda Palma, ondersteuner uitvoering.

gpalma@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

   Inge Blankenvoorde, ondersteuner uitvoering.

iblankenvoorde@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

   Henriëtte Veneberg, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Hellendoorn.

hveneberg@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 16 91 56.

 
   Herma Spoolder, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente

Olst-Wijhe en gemeente Raalte, medewerker OASE.

hspoolder@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 38 98.

   Mariët Velding-Hannink, coördinator zorg / mantelzorgconsulent

gemeente Rijssen-Holten, projectmedewerker Kracht van herinneringen.

mvelding@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 37 29 74.

   Jacqueline Broekhof, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Wierden en gemeente Hellendoorn.

jbroekhof@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 40 00.

   Anita Stroot, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Twenterand

astroot@evenmens.nl

telefoon 06 – 20 70 24 06

     Jeannette Donken, projectcoördinator Werk & Mantelzorg, coördinator mantelzorgnetwerk Ommen

jdonken@evenmens.nl

telefoon: 06-23 77 64 28

   Janny Broekhuis, coördinator zorg/mantelzorg consulent gemeente Rijssen-Holten en
coördinator zorg in de gemeente Ommen, coördinator VPTZ
.

jbroekhuis@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 37 31 90.

   Ina Versmissen, coördinator zorg/mantelzorgconsulent gemeente Hellendoorn,

 coördinator VPTZ.

iversmissen@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 16 91 51.

   Lucia Wolters, consulent jonge mantelzorgers, coördinator zorg / mantelzorgconsulent
   gemeente Hellendoorn, medewerker onbeperkt aandacht.

lwolters@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 34 66 02.

   Helma Boorsma-van Blijderveen, consulent jonge mantelzorgers, medewerker onbeperkt aandacht.

hboorsma@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 38 97.

   Annelies Slager, consulent jonge mantelzorgers.

aslager@evenmens.nl

telefoon 06 – 33 75 39 07.

 

Thea    Thea ten Have, projectmedewerker muziekactiviteiten voor mensen met (beginnende) Dementie.
projectmedewerker ontmoetingscentra voor mensen met (beginnende) dementie.
 

ttenhave@evenmens.nl 

telefoon 06 – 46 28 21 23.

 

   Margret Overkamp, projectmedewerker | specialisatie dementie

moverkamp@evenmens.nl

telefoon 06 – 49 01 97 84.

    Miranda Felix, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Wierden en gemeente Twenterand
trainer Autisme Belevings Circuit.

mfelix@evenmens.nl

telefoon 06 – 33 13 79 82.

 

 

 

Agenda

wo 16

Alzheimer Trefpunt Wierden

januari 16 | 19:30 - 21:30
Enter
vr 18

Jonge mantelzorgers Meidenavond

januari 18 | 19:00 - 20:30
Westerhaar