Het team

 

Mirjam Diderich
   Mirjam Diderich, directeur.

mdiderich@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 10 16 91 93.

 

 

Annet - kopie    Annet Korbeld, ondersteuner beleid.

akorbeld@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 19 00 26 88.

 

 

Joanelle    Joanelle Klaas, ondersteuner beleid en medewerker PR en Communicatie.

jklaas@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 19 45 02 56.

 

 

Petra Harbers - kopie    Petra Harbers, ondersteuner financiën.

pharbers@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

Gerda    Gerda Palma, ondersteuner uitvoering.

gpalma@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

Inge    Inge Blankenvoorde, ondersteuner uitvoering.

iblankenvoorde@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

Mirjam - kopie    Mirjam Heezen, projectcoördinator.

mheezen@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638830 of 06 – 10 35 95 45.

 

Henriette    Henriëtte Veneberg, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente

Hellendoorn.

hveneberg@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 16 91 56.

Anita    Anita Groot Obbink-Volker, projectmedewerker De kracht van herinneringen.

agrootobbink@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

Herma    Herma Spoolder, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente

Olst-Wijhe en gemeente Raalte, medewerker OASE.

hspoolder@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 38 98.

Mariet    Mariët Velding-Hannink, coördinator zorg / mantelzorgconsulent

gemeente Rijssen-Holten, projectmedewerker Kracht van herinneringen.

mvelding@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 37 29 74.

Jacqueline    Jacqueline Broekhof, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Wierden en gemeente Hellendoorn.

jbroekhof@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 40 00.

????????????????????????????????????  Anita Stroot, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Twenterand

astroot@evenmens.nl

telefoon 06 – 20 70 24 06

JannyB - kopie    Janny Broekhuis, coördinator zorg/mantelzorg consulent gemeente Rijssen-Holten en coördinator zorg in de gemeente Ommen, coördinator VPTZ, coördinator Vriendenkringen.

jbroekhuis@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 37 31 90.

InaV   Ina Versmissen, coördinator zorg/mantelzorgconsulent gemeente Hellendoorn,

coördinator VPTZ.

iversmissen@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 16 91 51.

Lucia    Lucia Wolters, consulent jonge mantelzorgers, coördinator zorg / mantelzorgconsulent

gemeente Dalfsen, coördinator Vriendenkringen, medewerker

onbeperkt aandacht.

lwolters@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 34 66 02.

Helma    Helma Boorsma-van Blijderveen, consulent jonge mantelzorgers,

medewerker onbeperkt aandacht.

hboorsma@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 38 97.

 

Ellen    Ellen Bokdam, consulent jonge mantelzorgers.

ebokdam@evenmens.nl

telefoon 06 – 33 75 39 07.

 

JannyV    Janny Velthuis, projectmedewerker Samen Verder,
coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Dalfsen.
jvelthuis@evenmens.nl telefoon 06 – 10 16 91 73.
Thea    Thea ten Have, projectmedewerker respijtzorg / ontmoeting jong
dementerenden / vitale en kwetsbare ouderen met elkaar in contact middels
muziek en beweging.
ttenhave@evenmens.nl
telefoon 06 – 46 28 21 23.
Renate - kopie

 

    Renate Krosman, coördinator zorg/mantelzorgconsulent gemeente Olst-Wijhe en
   gemeente Raalte.rkrosman@evenmens.nl telefoon 06 – 19 60 85 49.
Margret - kopie

 

   Margret Overkamp, projectmedewerker Kracht van herinneringen

moverkamp@evenmens.nl

telefoon 06 – 49 01 97 84.

Miranda - kopie     Miranda Felix, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Wierden en gemeente Twenterand

mfelix@evenmens.nl

telefoon 06 – 33 13 79 82.