Het team

 


   Mirjam Diderich, directeur.

mdiderich@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 22 89 97 63.

 

 

   Annet Korbeld, ondersteuner beleid.

akorbeld@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

 

   Leonie Smit-Jansen, medewerker PR en Communicatie.

lsmit@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830 of 06 – 10 34 56 28

 

 

   Petra Dunsbergen, ondersteuner financiën.

pdunsbergen@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

   Gerda Palma, ondersteuner uitvoering.

gpalma@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

   Inge Blankenvoorde, ondersteuner uitvoering.

iblankenvoorde@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830.

 

   Henriëtte Veneberg, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Hellendoorn.

hveneberg@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 16 91 56.

 
   Herma Spoolder, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente

Olst-Wijhe en gemeente Raalte, medewerker OASE.

hspoolder@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 38 98.

   Mariët Velding-Hannink, coördinator zorg / mantelzorgconsulent

gemeente Rijssen-Holten

mvelding@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 37 29 74.

   Jacqueline Broekhof, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Hellendoorn. Medewerker Blinden & Slechtzienden bijeenkomsten, medewerker sociale netwerken. 

jbroekhof@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 40 00.

   Anita Stroot, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Twenterand

astroot@evenmens.nl

telefoon 06 – 20 70 24 06

     Jeannette Donken, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Wierden en gemeente Olst-Wijhemedewerker Werk & Mantelzorg, coördinator mantelzorgnetwerk Ommen,  coördinator zorg in gemeente Ommen.
jdonken@evenmens.nl
telefoon: 06-23 77 64 28
   Janny Broekhuis, coördinator zorg/mantelzorg consulent gemeente Rijssen-Holten, coördinator VPTZ.
jbroekhuis@evenmens.nl
telefoon 06 – 10 37 31 90.
   Ina Versmissen, coördinator zorg/mantelzorgconsulent gemeente Hellendoorn,

 coördinator VPTZ.

iversmissen@evenmens.nl

telefoon 06 – 10 16 91 51.

   Lucia Wolters, consulent jonge mantelzorgers, coördinator zorg / mantelzorgconsulent
   gemeente Hellendoorn en gemeente Raalte.
lwolters@evenmens.nl
telefoon 06 – 10 34 66 02.
   Helma Boorsma-van Blijderveen, consulent jonge mantelzorgers.

hboorsma@evenmens.nl

telefoon 06 – 36 40 38 97.

   Annelies Slager, consulent jonge mantelzorgers,  coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Wierden, coördinator zorg in gemeente Ommen, projectmedewerker gastgezinnen. 

aslager@evenmens.nl

telefoon 06 – 33 75 39 07.

 

   Thea ten Have, projectmedewerker muziekactiviteiten voor mensen met (beginnende) Dementie.
projectmedewerker ontmoetingscentra voor mensen met (beginnende) dementie.

ttenhave@evenmens.nl
telefoon 06 – 46 28 21 23.
 Nathalja Spoon, coördinator zorg en mantelzorgconsulent gemeente  Hellendoorn.

nspoon@evenmens.nl

telefoon 0548 – 638 830

 

  Margret Overkamp, projectmedewerker | specialisatie dementie

moverkamp@evenmens.nl

telefoon 06 – 49 01 97 84.

  Miranda Felix, coördinator zorg / mantelzorgconsulent gemeente Twenterand
trainer Autisme Belevings Circuit, coördinator scholing.

mfelix@evenmens.nl
telefoon 06 – 33 13 79 82.

 

 

 

Agenda

ma 10

Training ‘Goed omgaan met dementie’ gemeente Raalte

februari 10 | 13:30 - 16:00
Mariënheem
di 11

Lotgenotengroep OASE Twenterand

februari 11 | 08:00 - 17:00
di 03

Samen Verder Trefpunt

maart 3 | 10:00 - 11:30
Nijverdal
wo 15

Lotgenotengroep OASE Twenterand

april 15 | 08:00 - 17:00